734 441 646
News and announcements

LM BODYCOMBAT - každou neděli!

29 January 2023

BODYCOMBAT® je lekce složená jako intervalový trénink. Jedná se o lekci Cardio, která je inspirována a kombinovaná bojovými sporty jako např. karate, kickboxing, taekwondo, muay thai či capoiera.
Opakují se 2 typy skladeb: COMBAT a POWER. COMBAT skladby se zaměřují na technické provedení, koordinaci a sílu horní i spodní části těla. POWER se soustředí na jednoduché bojové kombinace a pohyby, které zvyšují puls, trénují kondici a vytrvalost.
BODYCOMBAT® je nekontaktní lekce, během níž Vás instruktor provede a namotivuje každým kolem, a přiměje Vás k tomu abyste překonali sami sebe!
Přijď vyzkoušet na vlastní kůži, protože třeba zrovna tenhle program bude tvůj FAVORIT!
Vidíme se každou NEDĚLI od 11hod. :-) - již nyní v rezervačním systému!

Lednové informace z Fit Effect

10 January 2023

Dobrý den Members,
vítáme všechny zpět a přejeme všem v letošním roce hlavně zdraví. Doufáme, že rok 2023 všem začal úspěšně, a že předsevzetí Vám stále drží.
Chtěli bychom Vás poprosit o schovívavost ohledně vytížení našeho fitness. Jelikož se snažíme být, jako jedna velká rodina, pomáhejte si navzájem, střídejte se u strojů, seznamujte se, protože není nad to, najít zde svého Fit Buddyho, pokud už nějakého tedy nemáte. :-)
A kdo by nemohl u nás najít svého Fit Buddyho, nebo fitness guru, který by Vám poradil se cvičením, doporučujeme využít naší nové lekce v rozvrhu, která nese název FLOOR.
Co to ten FLOOR vůbec je?
Jedinečná příležitost zeptat se těch nejzkušenějších u nás ve Fit Effect na rady, tedy takzvaná konzultace zdarma, v rámci členství, či Multisport vstupu s našimi trenéry, kteří Vám každé úterý a čtvrtek rádi poradí, ukážou, jak fungují stroje u nás v posilovně. A pokud by se Vám na lekci Floor líbili, můžete se s nimi domluvit na osobním tréninku, či sestavení jídelního plánu, aby Vaše předsevzetí šlo jak po másle, jak se říká.
Lekce Floor najdete v rozvrhu každé úterý od 10:00 do 11:00 a od 11:00 do 12:00, dále každý čtvrtek od 14:00 do 15:00 a od 15:00 do 16:00.
Prosím dbejte na to, že lekce Floor je jako každá jiná lekce. Na lekci je potřeba se přihlásit nejpozději den předem do 20:00, a pokud na lekci není nikdo přihlášený, lekce se ruší.
Když už jsme u těch lekcí, připomínáme, že od letošního roku jsme zavedli pokutový systém. 50Kč za KAŽDOU neodhlášenou lekci včas. Lekci lze ohlásit nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce v aplikaci, poté je nutné volat, či psát o zrušení rezervace na recepci Fit Effect (+420 734 441 646).
Dále prosíme všechny členy, kteří chodí na skupinové lekce o trpělivost ohledně začátků lekcí. Je možné, že některé lekce, kde se používá různé náčiní nabere mírné zpoždění, a to i v případě, že na lekci je nějaký nováček, protože jim musíme vše pečlivě vysvětlit pro bezpečnost a porozumění. Pokud čekáte na lekci před sálem, čekejte na našich gaučích, popovídejte si s ostatními členy, a počkejte, až budete vpuštěni do studia. Koukáním do okénka na dveřích lekci neurychlíte, sranda. :-D Nevstupujte tedy do studia, pokud lekce plně neskončila.
Opozdilci, co chodí na lekce pozdě – počkejte na pauzu, myšleno, kdy skončí právě probíhající cvičení na určitou hudbu. Nevstupujte do sálu, pokud se zrovna cvičí, jinak je možné že Vás instruktor požádá, ať sál opustíte, bez „pardónu“.
NÁHRADNÍCI NA SKUPINOVÉ LEKCE:
Tento systém funguje pouze pro ty, kdo využívají naši aplikaci Fit Effect. Prosíme, kdo ji ještě nemá, požádejte recepci o přihlašovací údaje, a aplikaci si stáhněte. V případě, že jste přihlášený jako náhradník, a uvolní se místo, aplikace Vám zašle oznámení o volném místě na lekci. Pokud toto oznámení dostanete, je nutné zrušit rezervaci, jako náhradník a přihlásit se na lekci znovu, kde už Vám systém ukáže pro Vás volné místo.
Kdo dočetl e-mail až sem, děkujeme a přejeme spousty odcvičených hodin u nás ve Fit Effect.
Cvičení zdar,
Team Fit Effect

NOVINKA - lekce FLOOR

04 January 2023

Nová lekce v rozvrhu - FLOOR
Co je FLOOR?
  • bezplatná konzultace s našimi trenéry
  • ukázka základů v posilovně
  • fungování stojů a na jaké partie se zaměřují
  • možnost domluvit je na osobní tréninky
  • možnost tělesné diagnostiky (za poplatek) a případná konzultace, orientování se v tělesné kompozici - hmotnost, svaly, tuky, voda v tělě, ...
Jaké dny a časy najdete FLOOR v rozvrhu?
Každé úterý od 10:00 do 11:00 a od 11:00 do 12:00
Každý čtvrtek od 14:00 do 15:00 a od 15:00 do 16:00
Na lekci Floor je nutná rezervace den předem do 20:00, jinak je lekce zrušena!
* lekce FLOOR není braná jako osobní trénink!

20% sleva na klinice Barna Medical

24 May 2022

Nově jsme pro členy Fit Effect zřídili 20% slevu na klinice Barna Medical na všechny služby spojené se zdravotními problémy pohybového aparátu.
Podmínky pro uplatnění:
  • nutnost mít žádanku od svého lékaře, nebo je možnost využití doktora v Barna Medica
  • podstoupení vstupní prohlídky na klinice pro navržení plánu léčby u fyzioterapeut
  • předložit/prokázat se členskou kartou Fit Effect
Neznáte ještě Barna Medical?
Barna Medical je vyhlášená klinika, která se zabývá komplexní péčí o pohybový aparát. Ke všem klientům přistupují individuálně. Využívájí nejmodernější stroje na trhu. Celorepublikově známá klinika s nejlepšími lékáři a fyzioterapeuty v tomto odvětví. Dokáží vyřešit dlouhodobé bolesti zad, natržené svaly, zánětlivé stavy pohybového ústrojí. Mají vynikající rehabilitace po úrazech. Více informací na stránkách: Barna Medical